Daugiau neįtikėtino purumo ir apimties
Šios linijos priemonės skirtos ploniems, silpniems ir riebaluotis linkusiems plaukams. Visų sudėtyje – neorganinių elementų ir šilko baltymų keraminis junginys CHI44. Jis su vertingomis aminorūgštimis, vitaminais ir enzimais, reguliuojančiais galvos odos bei plaukų drėgmės balansą, stiprinančiais plaukus ir suteikiančiais jiems sveiko blizgesio. Dėl šio junginio poveikio proteinai įsiskverbia giliai į plauko vidų veiksmingai juos atgaivina.

Biosilk šaknų pakėlėjas Volumizing therapy, 207ml
Biosilk Volumizing šaknų pakėlėjas 207ml
Be parabenų Purškiama  priemonė su “ Hair Volumizing Therapy ™“ kompleksu  atkelia plaukus nuo šaknų ir užtikrina optimalią plaukų apimtį ir purumą visai dienai. Džiaugsitės tankiais ir žvilgančiais   plaukais.  Į sudėtį įeinantys  ryžių proteinai  ir šilko proteinai bei kiti natūralūs augaliniai ekstraktai nuo seno naudojami plaukams puoselėti. Priemonė  neapsunkina plaukų.  Vertingasis šilkas  apsaugo nuo išsausėjimo ir žalingo aplinkos poveikio. Naudojimas: ant rankšluosčiu nusausintu plaukų užpurkšti priemonę prie  šaknų ir išdžiovinti džiovintuvu.
14.69  Į krepšelį
Plaukų apimtį didinanti pudra Volumizing, 15g
Biosilk Volumizing plaukų apimtį didinanti pudra 15g
Pudra su “ Hair Volumizing Therapy ™“ kompleksu akimirksniu pakelia plaukus nuo šaknų, suteikdama jiems papildomos tekstūros ir ypatingo blizgesio. Ryžių ir šilko proteinai sugeria riebalų perteklių nuo galvos odos, mažina plaukų riebalavimąsi. Priemonė neapsunkina plaukų, bei apsaugo nuo žalingų saulės spindulių. Rezultatas-purūs ir gražūs plaukai visą dieną. Naudojimas: prieš naudojimą priemonę gerai sukratyti. Pabarstykite produktą ant sausų plaukų ir lengvais judesiais įtrinkite į galvos odą, formuokite norimą šukuoseną. Platintojas: UAB „Sarma profesionalams“ Konstitucijos pr. 12, Vilnius Tel./faks. 852757012, www.farouk.lt
14.49  Į krepšelį
Plaukų apimtį didinantis kondicionerius „Biosilk Volumizing Therapy“, 355ml
Biosilk Volumizing plaukų apimtį didinantis kondicionerius 355ml
Be parabenų Purumo suteikiantis kondicionierius ploniems bei silpniems plaukams su natūraliais augaliniais ekstraktais minkština bei kondicionuoja plaukus, lengvina iššukavimą . Į sudėtį įeinantys ryžių proteinai stiprina plauko struktūrą ir didina elastingumą, o maitinamieji šilko proteinai užtikrina plaukų regeneraciją bei drėkina, gaivina, suteikia natūralaus blizgesio ir švelnumo.Apsaugo nuo žalingų saulės spindulių Naudoti: išspausti kondicionieriaus, paskirstyti jį ant delnų ir švelniai masažuojamaisiais judesiais tepti nuo šaknų iki plaukų galiukų. Palaikyti 5 min. ir kruopščiai išskalauti.
17.29  Į krepšelį
Plaukų apimtį didinantis šampūnas „Biosilk Volumizing Therapy“, 355ml
Biosilk Volumizing plaukų apimtį didinantis šampūnas 355ml
Be sulfatų ir parabenų Ploniems, silpniems ir besiriebaluojantiems plaukams Šampūnas su “ Hair Volumizing Therapy ™“ kompleksu ir natūraliais augaliniais ekstraktais maksimaliai purina ir tankina plonus plaukus. Į sudėtį įeinantys ryžių proteinai stiprina plauko struktūrą ir didina elastingumą.Maitinamieji šilko proteinai užtikrina plaukų regeneraciją ,drėkina plaukus ir apsaugo nuo žalingų saulės spindulių. Naudojimas: ant drėgnų plaukų užpilti nedidelį kiekį šampūno, ištrinkti plaukus, kruopščiai išskalauti.
16.49  Į krepšelį
Purinamosios putos „Biosilk Volumizing Therapy“
Biosilk Volumizing purinamosios putos 360 g
Be sulfatų ir parabenų Vidutinės fiksacijos purinamosios putos su “ Hair Volumizing Therapy ™“ kompleksu užtikrina optimalią plaukų apimtį, tankina plonus plaukus. Džiaugsitės ilgalaike plaukų forma, natūraliu žvilgesiu ir atsigavusiais, pamaitintais plaukais. Į sudėtį įeinantys ryžių proteinai,maitinamieji šilko proteinai bei kiti natūralūs augaliniai ekstraktai, nuo seno naudojami plaukams puoselėti. Putos nenubyra ir neapsunkina plaukų, palieka šukuoseną purią ir judančią. Naudojimas: Prieš naudojant gerai suplakti. Išspausti nedidelį kiekį putų į ranką ir paskirstyti ant plaukų, formuojant norimą šukuoseną. Dėmesio – degus! Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir aukštos temperatūros (daugiau kaip 50°С). Nebandykite pakuotės pradurti ar deginti po naudojimo. Nepurkškite lako prie atviros liepsnos. Naudodami nerūkykite. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.
18.99  Į krepšelį
Stiprios fiksacijos apimtį didinantis plaukų lakas „Volumizing Therapy“, 340g
Biosilk Volumizing stiprios fiksacijos apimtį didinantis plaukų lakas 340g
Plaukų lakas su “Hair Volumizing Therapy ™“ kompleksu ne tik patikimai fiksuoja šukuoseną, suteikdamas apimties ir purumo bei sveiko žvilgesio, bet ir pamaitina plauką, nes į jo sudėtį įeina ryžių proteinai ir kiti natūralūs augaliniai ekstraktai, nuo seno naudojami plaukams puoselėti. Lakas sutvirtina kiekvieną garbaną, bet nesuklijuoja jų. Jis nenubyra ir neapsunkina plaukų, o sudėtyje esantis vertingasis šilkas apsaugo juos nuo išsausėjimo ir žalingo aplinkos poveikio. Naudojimas: švelniai purkšti ant plaukų. Vengti, kad nepatektų į akis. Dėmesio: degus! Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir aukštos temperatūros (daugiau kaip 50С). Nebandykite pradurti arba deginti po naudojimo. Nepurkškite prie atviros liepsnos. Naudojant nerūkykite. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.
18.99  Į krepšelį