– VibraRiche® technologija, kuri užtikrina ilgalaikę plaukų spalvą.
– Bambuko ekstraktas stiprina plaukus ir atkuria jų struktūrą. Agrastų ekstraktas atgaivina plaukus.
– Šilko baltymai suteikia plaukams šilko švelnumo, žvilgesio, lygina plaukus.

Kondicionerius dažytiems plaukams „Color Therapy“
Biosilk Color Therapy Kondicionierius dažytiems plaukams 355 ml
Be parabenų Naudojant šį kondicionierių, plaukai nuolatos drėkinami, jie tampa minkšti, švelnūs, o VibraRiche® technologija užtikrina ilgalaikę plaukų spalvą ir suteikia dar daugiau spindesio plaukams. Be to, kondicionierius praturtintas ir augalinių ekstraktų (bambuko,agrastų, ananasų,citrinų, vynuogių ) mišiniu, kuris stiprina bei atkuria plauko struktūrą, subalansuoja drėgmę, padeda išlaikyti švytinčius ir sveikus plaukus. Apsaugo plaukus nuo UVA/UVB spindulių. Naudojimas: užtepti nedidelį kiekį kondicionieriaus ant plaukų ir kruopščiai įtrinti, palikti 1 minutei ir išskalauti.
12.99 17.29  Pasirinkti savybes
Šampūnas dažytiems plaukams „Color Therapy“
Biosilk Color Therapy šampūnas dažytiems plaukams 355 ml
Be sulfatų ir parabenų Šampūnas dažytiems plaukams su VibraRiche® technologija, kuri užtikrina ilgalaikę plaukų spalvą. Bambuko ekstraktas stiprina plaukus ir atkuria jų struktūrą. Agrastų ekstraktas atgaivina plaukus, o šilko baltymai suteikia plaukams šilko švelnumo, žvilgesio, lygina plaukus. Naudojimas: ant drėgnų plaukų užpilti nedidelį kiekį šampūno, ištrinkti plaukus, kruopščiai išskalauti.
11.99 16.49  Pasirinkti savybes
Šampūnas blondinėms Cool Blonde
Biosilk Cool Blonde šampūnas blondinėms
Šviesiems, blonduotiems plaukams Šampūnas su violetinių atspalvių neutralizuoja nepageidaujamus geltonus tonus ir padaro plaukus baltesnius ir šviesesnius. Sudėtyje esantis bambuko ekstraktas stiprina plaukus ir atkuria jų struktūrą. Agrastų ekstraktas atgaivina plaukus, o šilko baltymai suteikia plaukams šilko švelnumo, žvilgesio, lygina plaukus. Naudojimas: ant drėgnų plaukų užpilti nedidelį kiekį šampūno, ištrinkti plaukus, kruopsčiai išskalauti.
16.49  Daugiau