Kardashian rinkinys

posted in: Naujienos | 0

Juodųjų kmynų aliejus plaukams  2 vnt. po 15 ml

Lengvos tekstūros juodgrūdžių sėklų aliejus iš Azijos puikiai maitina, drėkina  ir atstato pažeistų plaukų struktūrą. Sėklose randama apie šimtą vertingų medžiagų-proteinų, riebiųjų rūgščių, vitaminų, aminorūgščių, mineralų ir kitų veiklių medžiagų. Šis lengvai susigeriantis aliejus suteikia plaukams sveiko blizgesio, glotnumo ir teigiamai veikia plaukų augimą. Nepalieka apnašų.Naudojimas: nedideli kiekį aliejaus išspausti ant delno, tolygiai paskirstyti ant drėgnų arba sausų plaukų.

Kardashian sausas šampūnas plaukams  74 g.

Puiki priemonė greitai besiriebaluojantiems plaukams, kuris sugeria riebalų ir nešvarumų likučius, bei atgaivina pavargusius ir gyvybingumą praradusius plaukus. Greitai džiūna ir nepalieka apnašų. Sudėtis praturtinta juodgrūdžių sėklų aliejumi, vitaminais A ir E, hidrolizuotu šilku, kurie rūpestingai atstato pažeistų plaukų struktūrą, suteikia jiems natūralaus žvilgesio. Naudojimas:  purkšti ant sausų plaukų   20 cm atstumu. Duoti išdžiūti ir gerai įmasažuoti į galvos odą. Prašukuokite plaukus.

Kardashian sausas kondicionierius plaukams 74 g.

Sausas kondicionierius –tai lengva purškiama priemonė, skirta atgaivinti sausus, gyvybingumą praradusius plaukus, puikiai juos drėkina. Tai atstatomasis kondicionierius su juodgrūdžių sėklų aliejumi, vitaminais A ir E, hidrolizuotu šilku, kurie drėkina plaukus, suteikia minkštumo ir elastingumo. Naudojimas: purkšti ant sausų plaukų   20 cm atstumu. Prašukuokite plaukus. Prieš naudojimą suplakti!  Nenuskalauti! Nepurkšti ant šaknų!

Kardashian plaukų lakas  74g.

Stiprios fiksacijos plaukų lakas suteikia apimties ir fiksuoja bet kokio tipo šukuoseną. Patikimai apsaugo plaukus nuo nepageidaujamos drėgmės. Greitai džiūsta, nenubyra ir suteika plaukams sveiką žvilgesį. Jo sudėtyje esantis juodgrūdžių sėklų aliejus iš Azijos puikiai maitina ir atstato pažeistų plaukų struktūrą. Lako sudėtyje esantis pantenolis drėkina plaukus, neleidžia jiems išsausėti. Jame nėra dujų (CFC). Naudojimas: purkšti ant sausų plaukų formuojant šukuoseną   20 cm atstumu.